ENRU

Прокурори САП оскаржать рішення суду про звільнення екс-депутата Мартиненка

Aa43f093a6d7cb918
22 квітня суд звільнив затриманого раніше Мартиненка на поруки народних депутатів НФ, фото hromadske.ua

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури подаватимуть апеляційну скаргу на рішення Солом'янського суду Києва щодо міри запобіжного заходу для екс-депутата Миколи Мартиненка. 

Про це заявив прокурор САП Роман Симків після оголошення рішення суду відпустити Мартиненка на поруки нардепів від «Народного фронту» та міністрів. 

«Зараз цю ухвалу суду ми будемо виконувати, але також будемо викладати свою позицію у апеляційній скарзі», — зазначив Симків. 

Як відомо, суддя Олександр Бобровник 22 квітня оголосив рішення суду про звільнення затриманого раніше Миколи Мартиненка на поруки народних депутатів з фракції «Народний фронт» та міністрів.

Повний текст ухвали Солом'янського суду буде проголошено до 15:00 27 квітня. Оскарження ухвали можливе протягом 5 днів з дня її оголошення. 

Нагадаємо, 20 квітня екс-депутата Миколу Мартиненка затримали у справі про розкрадання $17 мільйонів. Прокурори вимагали обрання запобіжного заходу Мартиненку у вигляді арешту на 60 діб з можливістю внесення 300 млн гривень застави.

Також другим затриманим у справі Мартиненка є перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома.

Засідання з обрання екс-депутату запобіжного заходу почалося у п'ятницю, 21 квітня, близько 19:00, після півночі суддя оголосив перерву у розгляді справи Мартиненка до 10:00 суботи, 22 квітня.

Під час засідання 21 квітня суд відхилив клопотання захисту про відвід судді Олександра Бобровника у справі Мартиненка.

Крім того, міністри і депутати від «Народного фронту» хотіли взяти на поруки Мартиненка.

Як суд 21 квітня обирав запобіжний захід Мартиненку дивіться у трансляції Громадського.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram