ENRU

Прокурори у справі підозрюваних у злочинах на Майдані поліцейських заявили про відвід судді

Прокурори оголосили відвід судді Віталію Писанцю, який мав розглядати міру запобіжного заходу заступнику начальника департаменту превентивної діяльності Національної поліції Анатолію Серединському та начальнику департаменту превентивної діяльності Національної поліції Ігорю Бабичу, яких підозрюють координації та заохоченню дій спецпідрозділів під час Євромайдану.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

«Клопотання було подано 29 вересня. Відповідно до вимог КПК, дотримання розумних строків розгляду даного клопотання відноситься до компетенції слідчого судді. Дане клопотання мало розглядатися невідкладно не пізніше 72 годин з моменту подачі. Але у п'ятницю з невідомих причин воно не було розглянуте, а сьогодні призначено поза відведені терміни. Ми вважаємо, що такі дії викликають сумніви у неупередженості судді у даній справі», — заявив прокурор Денис Іванов.

Тепер клопотання про відвід має потрапити на авторозподіл і тоді буде визначений новий суддя. Наразі не відомо чи станеться сьогодні.

Третьому підозрюваному поліцейському у справі Сергія Поготова посадили під нічний домашній арешт.

У ГПУ заявили про тиск з боку МВС на слідство у справі Майдану.

Аваков про підозрюваних поліцейських у справі Майдану заявив, що звинувачення розсиплеться в суді.

Заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич, який був на суді 29 вересня, захищав підозрюваних у координації та заохоченні спецпідрозділів під час розгону Майдану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 9,5 тисяч свідків та один засуджений — що ми знаємо про «Справу Майдану»

Підписуйтесь на наш канал у Telegram