Обсяги промислового виробництва у найбільшій економіці ЄС — Німеччині — у липні 2019 року впали на 0,6% проти попереднього місяця.

Про це йдеться у статистичних даних Міністерства економіки країни, передає «Интерфакс».

Падіння показника промислового виробництва відбулося на тлі загального уповільнення економіки країни попри те, що аналітики прогнозували зростання промисловості.

У річному вимірі обсяги промислового виробництва Німеччини скоротилися на 4,2%.

Для Німеччини, економіка якої спеціалізується на виробництва промислових товарів, падіння промисловості означатиме подальше падіння економіки. Так, за підсумками другого кварталу 2019 року економіка Німеччини впала на 0,1%, хоча у першому кварталі зросла на 0,4%.

Головною причиною падіння економіки експерти називають рекордне падіння експорту — на 8% за квартал. Причиною цього стало загострення ситуації у світовій торгівлі, яке підігріває торговельна війна між США та Китаєм.

Німеччина — найбільша економіка ЄС. Країна відповідальна за 28% ВВП єврозони.

Зазначимо, що наприкінці 2018 року ВВП найбільшої економіки ЄС та єврозони — Німеччини — увійшла у рецесію та скоротилась на 0,2%. За прогнозами Єврокомісії, уповільнення економіки ЄС, в тому числі й Німеччини, продовжиться і у 2019 році. Так, ВВП ЄС має зрости на 1,3%.

Поділитись: