Російський пропагандистський телеканал Russia Today припинить мовлення в ефірі у Вашингтоні з 1 квітня.

Російський пропагандистський телеканал Russia Today припинить мовлення в ефірі у Вашингтоні з 1 квітня.

Про це повідомляє Bloomberg.

Причиною цього став продаж частот телестанцій WNVT і WNVC, на яких телекомпанія MHz Networks поширювала RT і низку інших зарубіжних каналів.

Водночас заступниця головного редактора RT Анна Белкіна повідомила, що телеканал продовжить роботу у Вашингтоні та за його межами «завдяки партнерам». Також вона заявила, що реєстрація каналу у статусі іноземного агента «наклала невиправдане навантаження на кілька областей діяльності RT».

У листопаді 2017 року російських журналістів з Russia Today позбавили акредитації у Конгресі США.

13 листопада Russia Today зареєструвався в США як іноземний агент.

Реєстрація телеканалу як іноземного агента не означає припинення мовлення в США. Зміни, зокрема, стосуються подання фінансових звітів, а виготовлені програми повинні маркуватися як пропаганда іноземного уряду.

У відповідь на це Держдума Росії 15 листопада схвалила поправки до закону про іноземних агентів, який діє з 2012 року. Ними зарубіжні ЗМІ прирівняли до іноземних агентів. Президент РФ Путін вже підписав поправки до закону.

Раніше Twitter заборонив російським каналам Russia Today і Sputnik розміщувати рекламу. Також Twitter заблокував один з акаунтів Russia Today, який діяв під іменем посольства Британії.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile