Найбільшу і останню державну вугільну енергогенеруючу компанію Центренерго готували до приватизації цілих шість років. Це підприємство наразі контролює три теплоелектростанції — Трипільську, Зміївську та Вуглегірську. І за два дні до конкурсу, у вівторок, 11 грудня, приватизації цього гіганта сказали рішуче «ні». Зараз приватизацію офіційно скасовують через неправильні документи та російські «вуха«». Хоча до цього Центренерго намагались передати у приватні руки щонайменше тричі за останні кілька років. Що ж стало причиною скасування «великої» приватизації, розповідаємо у програмі «Простономіка» о 21:10.

Також в ефірі:

• Вдало продали: підраховуємо, які приватизації за часи незалежності Україні вдалися.

• Мала приватизація: розказуємо, як завод та пам’ятники продаються онлайн.

• Обговорюємо приватизацію у студії із радником по приватизації Андрієм Бойцуном на керівником відділу досліджень в Concorde Capital Олександром Паращієм.

Ведуча — Анастасія Іванцова.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Життя в кредит

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  Громадське.СхідГромадське.КримРеформаГромадське.Світ.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: