УКРАЇНА

Протестувальники прибрали частину наметів під Радою

2 березня, 2018 14:37
УКРАЇНА/Протестувальники прибрали частину наметів під Радою
Зберегти
Вигляд
Протестувальники вже прибрали частину наметів, розгорнутих на території Маріїнського парку.

Протестувальники вже прибрали частину наметів, розгорнутих на території Маріїнського парку.

Про це повідомляє «Укрінформ».

Зокрема мітингувальники пересунули паркан, який захищав намети в Маріїнському парку, далі від пам'ятника Ватутіну та ближче до Верховної Ради.

За словами народного депутата Єгора Соболєва (фракція «Самопоміч»), вчора планувалося прибрати 10 наметів з парку. Частину їх згорнули, а частину прибрати не вдалося, тому що вони примерзли.

«Ми збережемо намети, які йдуть по лінії площі Конституції і туди, далі за паркан», — зазначив Соболєв .

За його словами, намети, розташовані на проїжджій частині вулиці Грушевського, будуть прибрані, «як тільки буде прийнятий закон в цілому про Антикорупційний суд».

Раніше глава Національної поліції у Києві Андрій Крищенко повідомив, що поліція у наметовому містечку під Радою лише забезпечує громадський порядок.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Протести у центрі Києва: сутички з поліцією і наметове містечко під Радою. 

Зазначимо, що основною вимогою наметового містечка було ухвалення проекту про Антикорупційний суд. 1 березня Рада в першому читанні підтримала президентський законопроект про Антикорупційний суд.

27 лютого під будівлею Верховної Ради між учасниками акції, які виступали за Антикорупційний суд, та правоохоронцями сталися сутички. Правоохоронці заявили, що 14 співробітників поліції постраждали.

Пов`язані новини