Світ

Протести в Петербурзі: поліція побила учасницю акції та затримала дитину — «ОВД-Инфо»

9 вересня, 2018 15:59
Світ/Протести в Петербурзі: поліція побила учасницю акції та затримала дитину — «ОВД-Инфо»
Зберегти
Вигляд
У Петербурзі на протестах проти пенсійної реформи, які проходять у день виборів, поліція побила учасницю акції та затримала дитину.

У Петербурзі на протестах проти пенсійної реформи, які проходять у день виборів, поліція побила учасницю акції та затримала дитину.

Про це повідомляє «ОВД-Инфо» та «Дождь».

Затримуючи учасницю протесту, поліція тягнула її по асфальту, повідомив учасник акції, який зателефонував на гарячу лінію до «ОВД-Инфо».

Самого ж чоловіка під час затримання тягнули сходами та впускали на землю, внаслідок чого чоловік отримав травму голови.

Затриманій на акції протесту дитині на вигляд 9 років. Як зазначає «Дождь», хлопець плакав, коли його поміщали до автомобілю поліції.

Ще одному чоловіку-пенсіонеру на акції стало погано, йому викликали швидку.

Також ОМОН затримав протестувальника з російським прапором.

Як повідомляє російське видання «Бумага», станом на 15:00 у Петербурзі затримали 80 людей, зокрема підлітків.

У різних містах Росії затримують людей на акціях протесту проти пенсійної реформи. Виходити на протести раніше закликав опозиціонер Олексій Навальний.

Станом на 14:00 «ОВД-Инфо» повідомляло, що в 19 містах Росії затримали 153 людини

9 вересня 2018 року росіяни мають обрати губернаторів у 22 регіонах, також відбуваються довибори депутатів Держдуми, а в 16 регіонах мають визначити склад регіональних парламентів. Крім цього, пройде багато виборів місцевого рівня. 

У більшості випадків інтриги не очікують: опозиційні кандидати не змогли подолати муніципальний фільтр (тобто зібрати підписи місцевих депутатів у необхідній пропорції) в жодному з регіонів. 

Та все ж, одна з найпомітніших кампаній — вибори мера Москви. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибори і протести: як пройде в Росії єдиний день голосування 9 вересня

Зазначимо, у червні влада Росії запропонувала провести пенсійну реформу. Згідно з проектом, затвердженим урядом, росіян очікує поетапне підвищення пенсійного віку: для чоловіків з 60 до 65 років до 2028 року, для жінок — з 55 до 63 років до 2034-го.

Про введення пенсійної реформи було оголошено під час Чемпіонату світу з футболу у РФ, який відбувався із 14 червня по 15 липня.

29 серпня Путін запропонував пом'якшити умови пенсійної реформи для жінок в Росії й оголосив, що вік виходу жінок на пенсію має бути знижений з 63 до 60 років.

28 липня в містах Росії відбулися мітинги проти пенсійної реформи. Росіяни протестували проти підвищення пенсійного віку.

Законопроект про пенсійну реформу в РФ пройшов перше читання в Держдумі. Очікується, що реформу запровадять з січня 2019 року.

2 вересня в Росії відбулися акції протесту проти підвищення пенсійного віку.

Пов`язані новини