Війна

Протягом минулої доби у зоні бойових дій на Донбасі поранено 4 військових

1 травня, 2018 14:37
Війна/Протягом минулої доби у зоні бойових дій на Донбасі поранено 4 військових
Зберегти
Вигляд
Протягом першої доби операції Об'єднаних сил (ООС) у зоні бойових дій на Донбасі зафіксували 44 обстріли українських позицій з боку бойовиків.

Протягом першої доби операції Об'єднаних сил (ООС) у зоні бойових дій на Донбасі зафіксували 44 обстріли українських позицій з боку бойовиків.

Троє військовослужбовців Збройних сил України дістали поранення, йдеться у ранковому зведенні прес-центру операції станом на 7 год.

Пізніше речник Міноборони Максим Праута під час брифінгу повідомив, що поранення дістали четверо українських військових.

«Стан здоров’я трьох постраждалих оцінюється як задовільний, один військовослужбовець перебуває у стані середньої важкості», — зазначив Праута. 

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:  хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

Пов`язані новини