УКРАЇНА

Проти екс-міністра доходів Клименка розпочали розслідування про держзраду

22 листопада, 2017 11:16
УКРАЇНА/Проти екс-міністра доходів Клименка розпочали розслідування про держзраду
Зберегти
Вигляд
lead
Проти колишнього міністра доходів за зборів часів Януковича Олександра Клименка розпочали нове розслідування — про державну зраду.

Проти колишнього міністра доходів за зборів часів Януковича Олександра Клименка розпочали нове розслідування — про державну зраду.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Співробітники Служби безпеки України задокументували нові докази причетності колишнього Міністра доходів і зборів Олександра Клименка до скоєння злочину, передбаченого ст. 111 Кримінального кодексу України», — ідеться у повідомленні.

Правоохоронці отримали додаткові матеріали, що колишній посадовець під час перебування на посаді своїми діями «свідомо завдавав шкоди економічній та інформаційній безпеці України, суверенітету, територіальній цілісності й недоторканості нашої держави».

Санкції статі передбачають відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна.  

Наразі проти Клименка проводиться розслідування про завдання збитків бюджету у розмірі $788 млн. У справі екс-міністра Клименка оголошено підозру 46 особам.  Раніше підозрювані у справі Клименка згодились на співпрацю із слідством .

4 липня 2017 року в редакцію «Вести» прийшли з обшуками прокуратура та поліція.

Під будівлю бізнес-центру «Гуллівер» прибув головний військовий прокурор Анатолій Матіос, який повідомив, що обшуки відбуваються в рамках справи Януковича-Клименка. За його словами, обшуки пройшли ще 180 приміщеннях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вести» Клименка фінансувалися за рахунок куплених на офшорні гроші вагонів — Матіос.

Пов`язані новини