УКРАЇНА

Усі залучені до виборів президента РФ у Криму повинні бути під санкціями — МЗС

23 лютого, 2018 20:00
УКРАЇНА/Усі залучені до виборів президента РФ у Криму повинні бути під санкціями — МЗС
Зберегти
Вигляд
Українське Міністерство закордонних справ працюватиме над тим, аби всі причетні до виборів президента Росії в анексованому Криму потрапили під відповідні санкції.

Українське Міністерство закордонних справ працюватиме над тим, аби всі причетні до виборів президента Росії в анексованому Криму потрапили під відповідні санкції.

Про це заявив глава МЗС Павло Клімкін.

Крім того він повідомив, що Україна надіслала ноту Росії, де висловила протест проти проведення виборів президента РФ на території анексованого півострова.

Також у МЗС України «застерегли від спроб організувати вибори на території окупованого Донбасу і наголосили, що не може бути жодних виборів у диппредставництвах на території України без повного виконання перших двох умов».

ДИВІТЬСЯ: Українці в Криму будуть учасниками злочинів, якщо голосуватимуть на виборах президента РФ — член Меджлісу.

У Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму.

У них мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський, журналістка Ксенія Собчак.

Україна заявила, що ставитиме питання на міжнародному рівні про незаконність виборів президента РФ у Криму.

У лютому 2018-го року Комітет виборців України заявив, що організаторів виборів президента РФ у Криму мають притягнути до відповідальності.

ЧИТАЙТЕ: Геї, вояки НАТО й молитви за Путіна: як у Росії закликають прийти на президентські вибори.

Пов`язані новини