Життя

Протягом 2019 року в Україні планують відновити до 1800 км доріг — Укравтодор

УНІАН
Життя/Протягом 2019 року в Україні планують відновити до 1800 км доріг — Укравтодор
Зберегти
Вигляд
У 2019 році Укравтодор планує відновити 1500-1800 кілометрів державних доріг. Водночас обсяги відновлення місцевих доріг залежать від роботи місцевих органів влади.

«Що стосується державних доріг, за які ми відповідаємо, то, думаю, що буде відновлено на рівні попереднього року — від 1500 до 1800 кілометрів», — повідомив голова Укравтодору Славомір Новак в інтерв'ю «УНІАН».

За його словами, на ремонт і будівництво державних доріг у 2019 році планують витратити 18 мільярдів гривень. Зокрема, планують працювати на реалізацією траси Гданськ-Одеса. Також 1 мільярд гривень направлять на ремонт дороги Кропивницький-Миколаїв.

За словами голови Укравтодору, ремонт місцевих доріг наразі покладено на місцеву владу. Однак Укравтодор продовжує контролювати ці роботи, фокусуючи увагу на ремонті трас з найбільшим трафіком.

Раніше в уряді пропонували законодавчо дозволити областям брати кредити у міжнародних фінансових організацій для проведення ремонту доріг.

Нагадаємо, що за підсумками 2018 року місцеві органи влади розмістили на депозитах 26 мільярдів гривень. В уряді вважають, що ці кошти «працюють неефективно», адже за них мають фінансувати будівництво та ремонт місцевих доріг, медицину тощо.

У 2018 році в Мінінфраструктури повідомили, що ремонт 1 кілометра дороги коштує 10 мільйонів гривень.

Пов`язані новини