Міністр культури, молоді, спорту, інформаційної політики та туризму Володимир Бородянський заявив, що протягом 3 місяців Україна може відновити телесигнал на непідконтрольних територіях Донбасу.

Про це він сказав в ефірі програми «Право на владу».

«Ми знаємо, як доставити сигнал до близько 80% жителів тимчасово окупованих територій. Ми робили експерименти. Ми це зробимо, сигнал там буде. Протягом 3 місяців ми можемо це зробити. Ми заміряли, до якого пункту добиває наш сигнал», — зазначив Бородянський.

За його словами, після відновлення сигналу люди зможуть дивитися державний канал, який буде створений на базі іномовлення.

«На першому етапі, це може розважально-інформаційний канал, який буде об'єднувати в собі найкращі розважальні програми українські та інформаційне державне мовлення», — додав міністр.

Раніше Володимир Бородянський заявив, що новий державний український російськомовний канал мають запустити через 3 місяці.

Наразі невідомо, хто буде керівником каналу. В ефірі програми «Право на владу» міністр зазначив, що має чітке уявлення, яким чином працюватиме канал, але подробиці не розповів.

Поділитись: