ПРИКОРДОННЯ. Частина 2 (фотопроект)
Станиця-Луганська, Щастя, Трьохізбенка, Кряківка, Золоте, Попасна, Дебальцеве, Чорнухине, сусідні з Пісками Тоненьке й Первомайське. За тиждень журналісти Громадського Богдан Кутєпов та Наталка Гуменюк проїхали уздовж лінії фронту від району донецького аеропорту аж до Станиці Луганської, що біля російського кордону, щоб побачити, як живуть люди в селах і містечках, які найбільше потерпають від остбрілів та наслідків конфлікту.
Подібні оголошення про заборону продажу алкоголю військовослужбовцям можна побачити в багатьох населених пунктах на лінії вогню.
Жительки с. Кряківка на Луганщині, що за Трьохізбенкою, кажуть, що телевізор бреше. Показують у них шість російських каналів, альтернативної інформації немає. Останні дні не дивляться новини, бо в селі немає світла.
Снаряд влучив у подвір’я цього будинку у Кряківці, що поряд з Трьохізбенкою, за півтори години до того, як туди приїхали військові з групи Цивільно-військового співпробітницва Збройних сил України.
Обід офіцерів Збройних сил України.
Люди отримують готівку в чи не єдиному банкоматі у Станиці Луганській. Спершу обурені і не вірять, що журналісти розкажуть про їхні проблеми, але пропонують обійнятися на прощання.
Заправка біля одного з блокпостів на Луганщині.
Одна з військових позицій на сході.
/Наталя Гуменюк, Богдан Кутєпов
- Поділитися: