Війна

На виїзді з України до Придністров'я затримали «друга» «Гіві» та «Мотороли» — прикордонники

9 липня, 2017 19:26
Війна/На виїзді з України до Придністров'я затримали «друга» «Гіві» та «Мотороли» — прикордонники
Зберегти
Вигляд
Співробітники Держприкордонслужби спільно із Службою безпеки затримали російського полковника Валерія Гратова, який був близьким до вбитих бойовиків Михайла Толстих («Гіві») та Арсена Павлова («Моторола»).

Співробітники Держприкордонслужби спільно із Службою безпеки затримали російського полковника Валерія Гратова, який був близьким до вбитих бойовиків Михайла Толстих («Гіві») та Арсена Павлова («Моторола»).

Про це повідомив речник ДПСУ Олег Слободян.

За його словами, ситуація мала місце ще на початку червня. З території України намагався виїхати, згідно з пред'явленими документами, громадянин Войтенко Валерій.

Чоловік зазначив, що прямує до невизнаного Придністров'я, щоб провідати хвору матір, проте «плутався з даними свого паспорта».

Згодом у нього виявили мобільний телефон, на якому знаходились фото з сепаратистських мітингів, гроші і автобусні квитки.

«В результаті детального огляду речей підозрілого у його куртці був виявлена внутрішня потайна кишеня з якої було вилучено аркуш паперу з установчими даними та телефонами перших осіб ПМР та людей з РФ, орден «Червона зірка», смартфон, флеш-носії інформації», — йдеться у повідомленні.

На смартфоні чоловіка виявили фотографії затриманого з вбитими терористами «Моторола», «Гіві», а також ватажком «ДНР» Олександром Захарченко.

«Вдалося встановити і справжню особу затриманого. Ним виявився полковник РФ Гратов Валерій 52 року народження, якого російські спецслужби планували зробити "заступником міністра держбезпеки ПМР», — повідомив Слободян.

Затриманого передали співробітникам СБУ.

Нагадаємо, 16 жовтня 2016 року одного з командирів бойовиків самоназваної «ДНР» Арсена Павлова, відомого під позивним «Моторола», вбили в окупованому Донецьку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Украв, випив — в «ДНР»: ким був бойовик «Моторола»

8 лютого 2017 року командир батальйону бойовиків «Сомалі» Михайло Толстих, відомий за прізвиськом Гіві, був убитий в Донецьку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про вбитого в окупованому Донецьку бойовика Гіві

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини