ENRU

Прикордонники: У Шегинях 41 особа незаконно перетнула кордон

Державна прикордонна служба України встановила 41 людину, які незаконно перетнули польсько-український кордон під час «прориву Саакашвілі».

Про це заявив перший заступник голови ДПСУ Василь Серватюк.

«В рамках подій в Шегинях Держприкордонна служба отримала 27 доручень від слідчих. Ми встановили 41 особу, які незаконно перетинали державний кордон. Також встановлені 23 особи, щодо яких встановлені факти непокори працівникам ДПСУ. Загалом ідентифіковано 357 осіб, які приймали участь в акції», — сказав Серватюк.

Також він заявив, що після подій на кордоні ДПСУ заборонила в'їжджати на територію України десятьом громадянам Грузії, а ще шести громадян Грузії позбавили посвідки на тимчасове проживання.

Наприкінці липня президент Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців.

У МВС заявили, що 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали в момент перетину кордону Саакашвілі. Пізніше стало відомо, що поліція затримала 5 людей через сутички в «Шегинях».

22 вересня суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram