ПриватБанк запустив нову функцію, що дозволить користувачам змінювати пін-код до картки онлайн у разі підозри шахрайства.

ПриватБанк запустив нову функцію, що дозволить користувачам змінювати пін-код до картки онлайн у разі підозри шахрайства.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Відтепер клієнти банку, у разі підозри, що шахраї могли заволодіти пін-кодом, можуть не блокувати картки та не перевипускати їх. Раніше, у таких випадках банк блокував картку.

«Це дозволяло захистити кошти клієнтів, але було не дуже зручно і навіть проблематично, якщо карткою користувалися, наприклад, за кордоном. Нова технологія убезпечить клієнтів ПриватБанку без блокування карток і фактично зробить скімінг (шахрайство із заволодінням даними картки, що призводить до отримання зловмисниками доступу до коштів — ред.) безглуздим і даремним», — повідомляє керівник анти-шахрайського відділу ПриватБанку Олександр Соколовський.

Раніше у Мінфіні заявляли, що створять спеціальний мобільний додаток для сплати податків.

Читайте також Apple Pay в Україні: які можливості отримали користувачі іРhone

Також аудиторська компанія Ernst & Young Audit Services LLC висловила ряд застережень до фінансової звітності державного ПриватБанку.

Поділитись: