УКРАЇНА

ПриватБанк планує влаштувати конкурс на управління курортом «Буковель»

4 липня, 2017 17:04
УКРАЇНА/ПриватБанк планує влаштувати конкурс на управління курортом «Буковель»
Зберегти
Вигляд
Третину активів гірськолижного курорту «Буковель», який перебуває на балансі ПриватБанку, передадуть в оренду співвласникам, а потім виставлять на міжнародний конкурс.

Третину активів гірськолижного курорту «Буковель», який перебуває на балансі ПриватБанку, передадуть в оренду співвласникам, а потім виставлять на міжнародний конкурс.

Про це повідомив глава правління банку Олександр Шлапак, передає «Інтерфакс-Україна».

«Зараз ведемо переговори зі співакціонером, оскільки в нас є приблизно третина «Буковеля» у власності, щоб передати їх в оперативну оренду. Ніхто інший експлуатувати комплекс не може», — сказав він. А також зазначив, що існує домовленість про згоду співвласників на таку оренду, оскільки зараз вони використовують активи без жодних документів, що є порушенням законодавства.

За його словами, правління не має права ухвалювати рішення про фактичне відчуження цього майна, тому може йтися тільки про орендні відносини з компанією, яка зараз фактично експлуатує «Буковель», а не про фінансовий лізинг.

«Надалі йдеться про те, щоб підготувати пропозицію і провести міжнародний конкурс на можливу експлуатацію комплексу «Буковель», бо наша третина найцікавіша і цінна: усі підіймачі в нас, готелі в нас і так далі. Думаю, цей комплекс може бути цікавий дуже багатьом потенційним інвесторам», — сказав Шлапак.

Він уточнив, що цьогоріч банк не встигне провести конкурс.
«Буковель» передали на баланс банку як іпотеку за 11 млрд грн, однак після націоналізації курорт оцінили в 5,35 млрд.

Також Шлапак повідомив, що банк має намір продати й інші небанківські активи, наявні в нього на балансі:

«Банку не потрібні ніякі небанківські активи, яких багато, і вони будуть, безумовно, продані».

Раніше повідомлялося, курорт «Буковель» та інші активи Приватбанку продадуть на державному аукціоні.

Пізніше Мінфін оприлюднив лист екс-власників Приватбанку із проханням націоналізувати фінустанову. Також Коломойський і Боголюбов у листі взяли на себе зобов'язання реструктурізувати свої кредити до 1 липня 2017. У зв'язку з невиконанням зобов'язань НБУ почав процедуру стягнення.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини