Контрольні пункти в'їзду-виїзду на Донбасі з 16 березня закриють на 2 тижні.

Про це повідомили в Луганській обласній державній адміністрації.

«Виняток на повернення на українську частину робиться тільки для громадян, які мають постійну реєстрацію на підконтрольній Україні території. Пропуск до тимчасово окупованих регіонів — лише для громадян, які там проживають», — йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що громадянам, які повинні були пройти верифікацію в органах соціального захисту в цей період, не варто хвилюватися — термін верифікації буде подовжено. Соціальні і пенсійні виплати припинятися не будуть.

раніше повідомлялось, що на непідконтрольній уряду території Донецької області госпіталізували жінку з підозрою на коронавірус.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закриє кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

А з 17 березня Україна закриє пасажирське авіасполучення.

В Україні наразі відомо про три випадки зараження коронавірусом. Один із них летальний — 13 березня від коронавірусу померла 71-річна пацієнтка з Радомишля на Житомирщині.

За останніми даними, кількість інфікованих коронавірусом у світі перевищила 156 тисяч.

Зокрема, з них 73 968 людей одужали, 5 833 померли.

Поділитись: