ENRU

Путін планує збільшити державні видатки в Росії на 162 мільярди доларів — Bloomberg

Після свого переобрання президентом Росії Володимир Путін планує збільшити державні видатки на освіту, медицину та будівництво доріг на близько 10 трильйонів рублів (162 мільярди доларів).

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на свої джерела в уряді Росії.

План про збільшення державних видатків буде офіційно оголошено 7 травня після інавгурації Путіна.

Разом з тим, джерело Bloomberg не повідомляє за який рахунок буде відбуватись настільки значне збільшення державних видатків.

Як повідомляється, одним з джерел додаткового наповнення російського бюджету може стати запровадження нового 4-відсоткового податку на продажі, який все ще не ухвалила російська влада.

Крім цього, в Bloomberg зазначають, що зростання видатків на медицину, освіту та інфраструктуру в Росії може відбуватись за рахунок перегляду інших видатків, зокрема — скорочення видатків на оборону.

Крім цього, як зазначається, «допомогти» втілити план Путіна у життя може рівень світових цін на нафту, який зріс до максимального за останні 4 роки показника.

Раніше в Bloomberg повідомляли, що США можуть зняти санкції з найбільшого російського виробника алюмінію, що належить олігарху Олегу Дерипасці, якщо той продасть компанію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому російські олігархи втрачають гроші

Також повідомлялось, що нові санкції можуть зачепити російські державні банки, якщо ті спробують допомогти компаніям, які потрапили під дію санкцій, зокрема «Русалу».