Президент Росії Володимир Путін поговорив телефоном з ватажками самоназваних «ДНР» та «ЛНР» щодо питання обміну полоненими на Донбасі

Президент Росії Володимир Путін поговорив телефоном з ватажками самоназваних «ДНР» та «ЛНР» щодо питання обміну полоненими на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба Кремля.

Зазначається, що ватажок «ДНР» Олександр Захарченко і глава самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький підтримали ініціативу обміну заручниками, однак додали, що «належить ще опрацювати це питання з представниками української сторони».

Своєю чергою ж представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко повідомила, що українська сторона «давно готова обміняти всіх,кого дозволяє українське законодавство , аби забрати підтверджених українців».

«У гуманітарній підгрупі закликала негайно розблокувати звільнення заручників , адже вже 14 довгих місяців немає жодного звільненого.  Але ми не підемо на шантаж і не можемо відпустити на волю тих, хто жодним чином не підпадає під дію Мінських угод»,— сказала Геращенко.

Раніше повідомлялося, що Путін «після прохання Віктора Медведчука» пообіцяв поговорити з ватажками бойовиків щодо звільнення полонених.

До цього Ірина Геращенко повідомляла, що серед 152 заручників на Донбасі є журналісти, волонтери, підлітки та 9 жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фінальний список на обмін полонених на Донбасі досі не узгодили — представник ОБСЄ Фріш

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: