Президент Російської Федкрації Володимир Путін призначив колишнього прем'єр-міністра Дмитра Медведєва заступником голови Ради безпеки Росії.

Про це йдеться в указі глави держави.

«Призначити Медведєва Дмитра Анатолійовича заступником голови Ради безпеки Російської Федерації, звільнивши його від виконання обов'язків голови уряду Російської Федерації», — йдеться в указі.

Як зазначається, указ набирає чинності з дня опублікування.

Напередодні президент РФ провів зустріч з Медведєвим і запропонував йому посаду заступника голови Ради безпеки Росії. Це нова посада для РФ, головою Радбезу залишається президент.

Нагадаємо, депутати Держдуми 16 січня 2020-го на пленарному засіданні ухвалили кандидатуру глави Федеральної податкової служби Михайла Мішустіна на посаду прем'єр-міністра Російської Федерації. Згодом на сайті Кремля з'явилася інформація про те, що призначення Мішустіна вже підписав президент РФ Володимир Путін.

Напередодні уряд Росії на чолі з Дмитром Медведєвим у повному складі пішов у відставку. Це сталося після того, як Путін запропонував внести зміни до Конституції РФ, що перерозподіляють повноваження між президентом, урядом і парламентом.

У той же день, 15 січня, Путін вніс до Державної думи РФ кандидатуру глави податкової служби Михайла Мішустіна на посаду прем'єр-міністра.

Поділитись: