Президент Російської Федерації Володимир Путін застеріг свого українського колегу Володимира Зеленського від «переслідування» партії «Опозиційна платформа — За життя», главою політради якої є його кум Віктор Медведчук.

Слова російського лідера, що пролунали під час Східного економічного форуму у Владивостоці, наводить російська агенція ТАСС.

«Якщо сьогоднішня влада почне переслідування опозиції, то нічого доброго з цього не вийде. <...> Було б дивно, якби почалося якесь закручування гайок», — сказав Путін.

На думку президента РФ, «Опозиційна платформа — За життя» «працює у рамках Конституції України, у рамках чинного закону».

«Було б великою помилкою, якби робилися спроби заважати реалізації їхніх конституційних прав», — додав він.

Путін назвав вищезазначену партію «парламентською опозицією, що має за собою довіру значної кількості виборців, підтверджену в ході демократичних виборів, голосуванням». Президент РФ також сказав, що не бачив заяву Володимира Зеленського про нібито іноземне фінансуванні «Опозиційної платформи — За життя».

Путін додав, якщо така заява була — це означає, що «чинна на сьогодні влада у Києві ризикує [наступити] на ті ж самі граблі, на які наступало і колишнє українське керівництво в особі колишнього президента пана Порошенка».

Нагадаємо, 31 серпня президент Володимир Зеленський пообіцяв «гучну історію» про фінансування партії Медведчука. Він зазначив, що «є велике питання», звідки у цієї політсили гроші на фінансування своєї діяльності, зокрема на фінансування телеканалів.

Зі свого богу Медведчук назвав абсурдними звинувачення Володимира Зеленського про непрозорість фінансування партії.

Поділитись: