Президент Росії Володимир Путін заявив, що обговорював звільнення українських моряків і інших українців, які утримуються в РФ з Віктором Медведчуком і це питання має вирішуватись з урахуванням долі ув’язнених в Україні громадян РФ.

Про це він сказав під час «прямої лінії» з росіянами.

Путін заявив, що це питання завжди було в центрі уваги Кремля і нагадав, що переговорами про обмін займається його кум, лідер партії «Опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук.

«Віктор Володимирович дуже близько до серця це бере. Зовсім недавно він був і порушив питання про звільнення українських моряків, затриманих у результаті інциденту недалеко від Керченської протоки, порушив питання про звільнення ще ряду конкретних осіб, які засуджені і перебувають у місцях позбавлення волі в РФ», — сказав він.

«Питання подібного роду мають вирішуватися в комплексі, і перш ніж вирішувати ці питання, потрібно подумати, як буде вирішено питання тих людей, які нам не байдужі, в тому числі громадян РФ, які перебувають в аналогічній ситуації в Україні», — зазначив Путін.

Востаннє обмін заручників відбувся 27 грудня 2017 року. За даними СБУ, на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини.

Поділитись: