Представники Бельгії, Естонії, Франції, Німеччини та Польщі виступили зі спільною заявою на підтримку України через загострення ситуації на Донбасі.

Про це йдеться в Twitter представництва Естонії в ООН.

Представники країн зазначили, що підтримують незалежність та територіальну цілісність України, а також засуджують анексію Криму та дестабілізацію в Донецькій та Луганській областях.

У документі також зазначили, що Росія підтримує самопроголошені «Л/ДНР», чим порушує фундаментальні принципи міжнародного права. Через це 3,5 мільйони людей на Донбасі потребують гуманітарної допомоги та захисту.

Крім того, у заяві згадали зустріч у «нормандському форматі» 9 грудня 2019 року. Представники Бельгії, Естонії, Франції, Німеччини та Польщі вважають, що результати тої зустрічі мають стати основою для подолання війни на Донбасі.

Зазначимо, що 18 лютого відбулося засідання Радбезу ООН з нагоди річниці підписання Мінських угод. Засідання скликала Росія.

Нагадаємо, зранку 18 лютого бойовики атакували позиції українських військ поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. 

Було відомо, що внаслідок бою один український військовий загинув.

Поділитись: