Верховна Рада може розглянути законопроект щодо легалізації медичного канабісу 6 червня.

Про це Громадському на Міжнародній медичній канабіс-конференції повідомив народний депутат України Олександр Опанасенко.

Він зазначив, що всі парламентські фракції та групи працюють над тим, аби законопроект став першим питанням 6 червня.

«Є очікування, що цього дня буде достатньо народних депутатів для того, щоб проголосувати та ухвалити його у першому читанні. А якщо вдасться, якщо знайдеться компроміс, можливо навіть в цілому», — сказав Опанасенко.

Законопроект №10313 став результатом розгляду електронної петиції« Законодавчо врегулювати канабіс для науки та медицини — захистити конституційні права громадян» на сайті Верховної Ради України, яка зібрала понад 25 тисяч підписів.

31 травня в Києві почалась Друга міжнародна медична канабіс-конференція, яку проводить Українська асоціація медичного канабісу і «БО 100% життя» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, а також Міністерства у справах ветеранів.

Нагадаємо:

  • Проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення фундаментального права особи на життя», який стосується легалізації медичного канабісу зареєстрували 20 травня. Петицію мали розглянути на першому пленарному засіданні Ради після дня реєстрації. Її включили до порядку денного, але ані 28, ані 30 травня черга до проекту закону №10313 не дійшла.
  • 15 травня комітет Верховної Ради з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин одноголосно підтримав законопроект про використання марихуани в медичних цілях.
  • Очільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун підтримала петицію і закликала сприяти легалізації медичного канабісу.
Поділитись: