Верховна Рада України ухвалила постанову про звернення до Ради національної безпеки і оборони України щодо введення санкцій щодо 7 телеканалів.

Верховна Рада України ухвалила постанову про звернення до Ради національної безпеки і оборони України щодо введення санкцій проти семи телеканалів.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

За постанову проголосували 229 народних депутатів.

Відповідно до постанови, санкції стосуються:

  • товариства з обмеженою відповідальністю «Аріадна ТВ»;
  • ТОВ «Новий формат ТВ»;
  • ТОВ «ТВ Вибір»;
  • ТОВ «Телерадіокомпанія «112-ТВ»;
  • ТОВ «Лідер ТВ»;
  • ТОВ «Партнер ТВ»;
  • ТОВ «Новини 24 години».

Шість з семи медіа знаходяться у власності телеканалу «112 Україна», ще одне — у власності «NewsOne», зазначає «Інтерфакс».

Рада пропонує РНБО запровадити персональні економічні та інші види санкцій щодо засобів масової інформації, зокрема, заборона користування радіочастотним ресурсом України, заборона передання технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності, анулювання або зупинення ліцензій та інше.

Раніше петиція до Верховної Ради про «припинення антиукраїнської діяльності» телеканалів «112 Україна» та NewsOne зібрала необхідну кількість голосів для подальшого розгляду за 9 днів.

20 вересня повідомлялось, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення позапланово перевірить телеканал Newsone на предмет поширення мови ворожнечі.

Нагадаємо, 29 серпня стало відомо, що український телеканал NewsOne перейшов під управління першого заступника глави Адміністрації президента часів Януковича Андрія Портнова.

У січні 2018 року Національна рада з телебачення і радіомовлення призначила перевірку телеканалу NewsOne за пропагандистські висловлювання щодо Революції Гідності, а також за популяризацію збройних сил Росії.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile