Семиденний термін з моменту розгляду подання в комітеті сплив щодо депутатів Євгена Дейдея з «Народного фронту» та Олеся Довгого з «Волі народу».

Верховна Рада не ухвалила проект постанови про перенесення розгляду подань Генеральної прокуратури про зняття депутатської недоторканності на четвер, 13 липня.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

За постанову проголосувало всього 190 народних депутатів.

Це означає, що парламент має сьогодні, 11 липня, розглянути питання про зняття депутатської недоторканності з депутатів, по яких минув семиденний строк з часу винесення висновку регламентного комітету щодо обґрунтованості подання.

«Я невідкладно зв’яжуся з генеральним прокурором з тим, щоб дізнатися, коли він може прибути до Ради», – заявив спікер парламенту Андрій Парубій.

За попередньою інформацією, генеральний прокурор Юрій Луценко має прибути до Ради для розгляду питань щодо зняття недоторканості депутатів о 12:30.

Нагадаємо, що семиденний термін з моменту розгляду подання в комітеті сплив щодо депутатів Євгена Дейдея з «Народного фронту» та Олеся Довгого з «Волі народу».

Раніше повідомлялося, що голова Верховної Ради Андрій Парубій внесе на розгляд сесії парламенту всі подання про зняття депутатської недоторканності, які надійшли до Верховної Ради.

Нагадаємо, що 3 липня комітет Ради не дав згоди на зняття недоторканості з Дейдея.

А 4 липня комітет Ради не підтримав зняття недоторканності з Довгого.

Нагадаємо, минулого тижня комітет з питань регламенту розглянув подання на зняття депутатської недоторканності з депутатів «Народного фронту» Євгена Дейдея та Максима Полякова, депутата «Волі народу» Олеся Довгого, депутата «Радикальної партії» Андрія Лозового та депутата «Блоку Петра Порошенка» Борислава Розенблата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенблат Недоторканний: що чекає на депутата від партії президента. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: