Закон прийняли із поправкою про можливість захисту інтересів інвесторів за англійським правом.

Верховна Рада підтримала в цілому законопроект про приватизацію державних підприємств.

Відповідний проект №7066 підтримали 266 депутатів. 

Закон прийняли із поправкою про можливість захисту інтересів інвесторів за англійським правом. Також законом забороняється брати участь у приватизації в Україні юридичним та фізичним особам-резидентам країни-агресора (Росії).

Закликати депутатів до голосування прийшов прем’єр-міністр Володимир Гройсман. За його словами, закон необхідний, оскільки наразі найбільший сектор корупції — це державні підприємства.

«Цей закон дає можливість створити десятки тисяч робочих місць та умови для економічного зростання», — зазначив Гройсман. 

У проекті закону було понад 700 правок. Раніше в.о. глави Фонду державного майна Віталій Трубаров зазначив, що новий закон встановлює 12 місяців для об'єктів великої приватизації та п'яти місяців — для малої.

«Якщо вартість активів підприємства перевищила 250 млн грн за останній — це об'єкт великої приватизації, яка буде проходити виключно на електронних платформах», — зазначив він.

9 листопада Рада підтримала у першому читанні закон про приватизацію. Раніше повідомлялося, що новий законопроект про приватизацію замінює 7 чинних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мертві, живі, ненароджені: Що буде з державними підприємствами.

Поділитись: