УКРАЇНА

Новий законопроект про приватизацію замінює 7 чинних — радник прем’єра

6 листопада, 2017 23:48
УКРАЇНА/Новий законопроект про приватизацію замінює 7 чинних — радник прем’єра
Зберегти
Вигляд
Новий законопроект про приватизацію, який був написаний з нуля, спрощує цей процес із продажу державних активів. Документ замінює 7 чинних, які наразі регулюють приватизацію

Новий законопроект про приватизацію, який був написаний з нуля, спрощує цей процес із продажу державних активів. Документ замінює 7 чинних, які наразі регулюють приватизацію.

Про це в ефірі Громадське.Реформа повідомив радник прем'єр-міністра з питань приватизації Андрій Бойцун.

За його словами, новий законопроект передбачає для великих підприємств залучення інвестиційного радника, а для малих — забезпечує прозору платформу електронного аукціону, через який продають підприємство.

Інвестиційний радник, який працюватиме для великих підприємств, готуватиме підприємство до продажу.

«Якщо раніше був незалежний оцінщик, то тут — інвестбанкір, який рекомендує ціну продажу і намагається продати, стартуючи з тієї ціни. Він отримує винагороду, зав’язану на успіху продажу», — сказав Бойцун.

Він наголосив, що головним завдання при продажі великого об’єкту — це створити максимальну конкуренцію серед покупців. «Це є тим фактором, який призводить до найвищої ціни», — додав радник прем’єра.

ЧИТАЙТЕ: «Велика приватизація»: як Фонд держмайна продає обленерго

Нагадаємо, що 12 вересня учасники Національної ради реформ підтримали проект закону «Про приватизацію державного майна».

Фонд держмайна повідомляв, що державний Одеський припортовий завод можуть приватизувати навесні. Уряд намагається приватизувати ОПЗ. Останнім рішенням продовжено термін пошуку інвесторів та приватизацію ОПЗ до зими. 

Керівництво заводу повідомило, що простій Одеського припортового коштував до 80 млн гривень. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# приватизація
Пов`язані новини