Команда Дмитра Раімова, який наразі є радником з комунікацій очільниці міністерства охорони здоров’я Зоряни Скалецької, піде з міністерства в кінці жовтня.

Про це Раімов повідомив у Facebook.

«Ми ще залишимося розумними головами в міністерстві та комітеті, але всю поточну роботу з пресою, лікарями, мережами, депутатами, урядом, офісом гаранта та багато іншого будуть робити вже інші люди», — написав він.

Раімов зазначив, що він із командою мав супроводжувати нову міністерку та її людей на старті. За його словами, попри складну роботу, команда зі всім справилась.

17 жовтня на сторінці МОЗ у Facebook міністерка Зоряна Скалецька мала відповідати на питання користувачів у прямому ефірі. Водночас 17 жовтня в міністерстві повідомили, що ефіру не буде «через щільний графік міністра та виникнення термінової зустрічі».

Нагадаємоо, 12 жовтня ексміністерка охорони здоров'я написала про «рейдерського захоплення міністерства» через те, що на закритому засіданні уряду міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька подала питання про звільнення держсекретаря МОЗ Артема Янчука, який перебуває в декретній відпустці. На його місце призначили Інну Солодку.

Супрун зазначила, що Солодка прийшла в МОЗ кілька тижнів тому, а раніше очолювала юридичний департамент Держгеокадастру. Це колишня колега Андрія Пивоварова, голови юридичної служби МОЗ при Раїсі Богатирьовій.

Ексміністерка написала, що звільнення Янчука було проведено «в супертаємному режимі з порушенням законодавства», і вона тепер не знає, як «цю сумну групу осіб» можна називати «урядом технократів».

Водночас прем'єр-міністр Олексій Гончарук написав у коментарях, що Солодка призначена держсекретарем МОЗ тимчасово, а найближчим часом Кабмін оголосить конкурс на її посаду.

Поділитись: