Радник президента Петра Порошенка та міністра оборони Юрій Бірюков заявив, що не працюватиме у команді новообраного президента Володимира Зеленського, а буде його критикувати. Про це Бірюков заявив в ефірі Громадського.

На питання ведучої, чи працюватиме він радником при майбутньому міністру оборони, Бірюков сказав:

«Ні. Через просту причину. Я радник міністра оборони, це патронатна служба. Після зміни міністра оборони вся патронатна служба звільняється — це з юридичної точки зору. З практичної точки зору — я можу сказати, що ми зробили багато… і це відбулось виключно завдяки постійній комунікації з міністром оборони і головнокомандувачем».

«Я не знаю, хто буде міністром оборони, але… у мене точно не буде комунікації з майбутнім з головнокомандувачем», — наголосив радник Порошенка.

На питання чи готовий він пропонувати свій досвід Зеленському, Бірюков відповів: «Кому? Йому? Людині, яка порівняла Україну з порноакторкою? Ні… Це не верховний головнокомандувач, який має ставити підпис під документом про стратегічний план оборони».

Він додав, що буде критикувати Зеленського. «Я буду найкрутішим зрадофілом», — наголосив Бірюков.

Водночас він зазначив, що не критикував Петра Порошенка, коли той перебував при владі, «бо сам перебував у ній».

Раніше Бірюков пояснив, чому Петро Порошенко, на його думку, програв вибори.

Нагадаємо, Петро Порошенко програв вибори шоумену Володимиру Зеленському. Різниця між Зеленським і Порошенком понад 48% голосів. На виборах президента у другому турі явка виборців склала 62,07%. Для порівняння у першому турі явка виборців становила 62,8%.

Поділитись: