Юрій Бірюков у студії Громадського, 23 квітня 2019 року
Фото:

Громадське

Президент Петро Порошенко програв вибори, поступившись Володимиру Зеленському, тому що українське суспільство хоче швидких змін. Про це в ефірі Громадського заявив радник міністра оборони та головнокомандувача Юрій Бірюков.

«Тому що суспільство хоче «швидко». Воно не розуміє, наскільки глибоко ми були, воно хоче вибратись швидко. Воно не вірить, мало хто досі з громадянського суспільства розуміє, що у 2014 році у нас не було армії. Її не було, формально вона була… Правда була настільки жахлива, що часто люди не хотіли у неї вірити», — сказав Бірюков.

Він додав, що люди «не готові задумуватись, що потрібно довше і повільніше». «5 років по всім телеканалам, по всіх «утюгах», нам розповідали, що завгодно», — додав Бірюков.

Нагадаємо, Петро Порошенко програв вибори шоумену Володимиру Зеленському. Різниця між Зеленським і Порошенком понад 48% голосів. На виборах президента у другому турі явка виборців склала 62,07%. Для порівняння у першому турі явка виборців становила 62,8%. Порошенко вже визнав перемогу Зеленського і привітав свого опонента телефоном.

Поділитись: