Ракетний обстріл України: росіяни влучили по 16 об'єктах, є 8 загиблих та кілька десятків поранених (ДОПОВНЕНО)

Внаслідок ракетних ударів 23 листопада російські окупаційні війська влучили по 16 об'єктах. Уже відомо про 8 загиблих та кілька десятків поранених.
Про це повідомили голова Національної поліції Ігор Клименко, якого цитує «Укрінформ», а також голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
Клименко заявив, що внаслідок вечірніх та обідніх обстрілів є 6 загиблих і 36 поранених: лише внаслідок влучання в будинок у Вишгороді Київської області троє людей загинули, ще 20 — травмовано. Пізніше Кулеба уточнив, що вже відомо про 4 загиблих та 34 поранених на Київщині. Серед потерпілих там є 4 дитини. Чи йдеться про загиблих та поранених лише у Вишгороді, Кулеба не уточнив.
Доповнено о 19:43. Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко в етері телемарафону повідомив, що кількість загиблих внаслідок удару по Вишгороду зросла до 5, також там є понад 20 поранених.
Доповнено о 20:35. Кулеба розповів, що вже відомо про 31 потерпілого у Вишгороді, трьох — в Українці, одного — у Чабанах та одного — у Глевасі.
Як раніше повідомляв міський голова столиці Віталій Кличко, ще троє людей загинули в Києві. Крім того, 10 людей у місті госпіталізували, а одному потерпілому медики надали допомогу на місці.
Також на Київщині від обстрілу постраждав приватний житловий сектор у селищі Чабани Фастівського району. Є влучання ракет в об’єкти критичної інфраструктури області. Правоохоронці почали розслідування за фактами порушення законів та звичаїв війни. За це може загрожувати довічне ув'язнення.
Детальніше про обстріл України
Вдень 23 листопада росія знову атакувала ракетами Україну. У низці регіонів лунали вибухи.
За підрахунками Повітряних сил ЗСУ, протиповітряна оборона збила 5 дронів-камікадзе та 51 із приблизно 70 ракет. Окупанти завдали ударів по об’єктах критичної інфраструктури з літаків стратегічної авіації та кораблів Чорноморського флоту.
У країні запровадили екстрені вимкнення світла. Обмеження дають змогу зменшити навантаження на мережі, забезпечити балансування енергосистеми та уникнути додаткових аварій.
Людей закликають ощадливо споживати електроенергію та не вмикати одночасно в мережу декілька потужних електроприладів упродовж дня, особливо в пікові години споживання — з 06:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.
- Поділитися: