Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) видала ліцензію на енерго та теплопостачання наступнику «Київенерго».

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) видала ліцензію на енерго- та теплопостачання наступнику «Київенерго».

Дане рішення опублікували на сайті регулятора.

Так, дозвіл на постачання тепла, та, зокрема, гарячої води, почне діяти з 1 серпня 2018 року. Саме тоді закінчується договір між «Київенерго» та Нафтогазом про постачання газу.

Раніше в Нафтогазі попереджали, що з 1 серпня гаряча вода може зникнути у всьому Києві, якщо КМДА не перейме боргове зобов’язання «Київенерго». Київська влада, в свою чергу, повідомила, що подасть до суду на Нафтогаз через відмову постачати газ новоствореному комунальному підприємству.

Нагадаємо, що у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке з серпня 2018 року має взяти на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні. Передача цих об’єктів запланована на найближчий час.

В Нафтогазі заявили, що готові до постачання газу, але за умови, що нове комунальне підприємство перебере на себе не лише активи «Київенерго», але і його заборгованість перед Нафтогазом.

Раніше в КМДА повідомляли, що не збираються «успадковувати» борги «Київенерго» перед Нафтогазом. В газовій компанії повідомили, що це суперечить законодавству, а київська влада «чинить на Нафтогаз публічний тиск».

Також повідомлялось, що процес завершення угоди влади Києва з ПАТ «Київенерго» не спричинить підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для мешканців столиці.

Поділитись: