Головною причиною падіння рейтингу президента Петра Порошенка є втома громадян від відсутності змін в Україні.

Головною причиною падіння рейтингу президента Петра Порошенка є втома громадян від відсутності змін в Україні.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

«Головною причиною є те, що українці втомилися від відсутності змін чи то на Сході в питанні війни, чи в економічному плані, що може відчути на собі кожен українець. Також відповідно відсутність реформ і змін в державі», — сказав Антипович.

За його словами, на сьогодні понад 70% українців стверджують, що країні потрібні кардинальні зміни, а коли вони не відбуваються — рейтинг Порошенка падає.

Антипович також додав, що рейтинг Порошенка почав знижуватися ще з січня 2018 року. Сам керівник соцгрупи пов’язує це з розслідуванням журналістів про відпочинок президента на Мальдівах, новини про збиття кортежем Порошенка людини в Києві, скандали з офшорами тощо.

Нагадаємо, що згідно з опитуванням громадян у квітні 2018 року президентський рейтинг очолила Юлія Тимошенко. Тоді лідером антирейтингу став чинний президент Петро Порошенко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зерно та верблюд»: про що свідчать політичні рейтинги за рік до виборів президента

Узимку 2018 журналісти програми «Схеми» виявили, що президент намагався приховати свою поїздку на Мальдіви. Зокрема, родина Порошенка літала під чужими іменами. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час відпочинку на Мальдівах Порошенко орендував окремий острів.

Прес-служба Порошенка наголосила, що президент зустрічав Новий рік вдома, а потім відвідав «з метою короткого відпочинку» Мальдівські острови. Повідомлялось, що відпочинок за кордоном президент оплачував за власний кошт і це буде відображено в його декларації. 

Прикордонники заявили, що президент перетинав кордон на свята законно та зі своїм паспортом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час відпочинку на Мальдівах Порошенко орендував окремий острів.

Поділитись: