Найгірше серед керівників правоохоронних органів українці оцінюють діяльність глави Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова — 70,4% опитаних громадян негативно оцінюють його роботу.

Про це свідчать результати дослідження Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва».

Найменше незадоволених діяльністю Авакова — серед прихильників фракції «Слуга Народу» (56,7%), найбільше — серед виборців «Опозиційної платформи — За життя» (81%).

А ось виборці «Європейської Солідарності» найгірше ставляться до Служби безпеки та Офісу генерального прокурора.

Загалом більшість українців негативно оцінює роботу керівників правоохоронних органів. Зокрема, баланс позитивної/негативної оцінки діяльності Авакова становить -52%, директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника — -41%, керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького — -40%.

Водночас значна частка громадян взагалі не знає, хто очолює ті чи інші правоохоронні органи. Найбільш упізнаваним є Арсен Аваков — про нього нічого не чули всього 3% респондентів, а найбільш невідомим є в.о. голови ДБР — про Олександра Соколова нічого не знають 37% опитаних.

Опитування проводили серед 2022 респондентів протягом 3-9 липня 2020 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Що думає Зеленський про Авакова?

Він вважає, що кращого за Авакова міністра внутрішніх справ досі немає. Заявляє, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повинен довести до кінця справу вбивства журналіста Павла Шеремета, тому залишиться на своїй посаді.

Зазначимо, Арсен Аваков очолює Міністерство внутрішніх справ з лютого 2014 року. У серпні 2019 року вже за уряду команди президента Володимира Зеленського його перепризначили на цю посаду.

Про гучні справи, які розпочали за часів Авакова і які досі залишають без вироків, читайте у матеріалі нашої журналістки Тетяни Безрук.

Поділитись: