Українську реперку Альону Альону номінували на міжнародну музичну премію Anchor.

Повідомлення про це опубліковано на офіційному сайті нагороди.

В описі номінанта відзначили, що вона виконує пісні в стилях реп і хіп-хоп українською мовою та вже стала кумиром для багатьох, не маючи й 30 років. 

«Вона — популярний артист, який уже завоював своє місце. Хоча вона встигла попрацювати касиром у супермаркеті та продавчинею косметики перш ніж стати вихователькою та студенткою психології. Тепер вона поширює свої ідеї (змістовні й часто кумедні) вже не як працівник дитсадка, а як потужний реп-виконавець», — йдеться в описі Альони Альони.

ANCHOR («Якір») — міжнародна музична премія, яку вручають найбільш перспективним молодим талантам. Від 2016 року нагородження відбуваються щороку в вересні під час міжнародного фестивалю Репербан (Reeperbahn Festival) у Гамбурзі, Німеччина. Шістьох номінантів з різних країн світу обирає рада музичних фахівців, а переможця визначає журі.

Альону Альону відзначають закордонні музичні рейтинги вже не вперше. У травні 2019 року її включили у список 15 молодих артистів європейської сцени, на яких варто звернути увагу, за версією The New York Times.

Нагадаємо, у кінці січня 2019 року реперка alyona alyona була на форумі «Блоку Петра Порошенка», де президент оголосив про намір балотуватись на другий термін. За словами голови Баришівської районної адміністрації Київської області Олега Левченка, співачка мала офіційне запрошення. Утім сама alyona alyona заявила, що її обманом запросили на форум.

Альона Савраненко (alyona alyona) була вихователькою в дитячому садку в місті Баришівка Київської області. 17 жовтня 2018 року alyona alyona опублікувала свій перший кліп «Рибки», який зібрав 180 тисяч переглядів менш ніж за добу.

Автор : Ігор Бігун

Поділитись: