Росія не хоче вести переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі під час президентської кампанії в Україні, заявив спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер.

Під час Мюнхенської безпекової конференції Волкер повідомив, що Москва не проявляє інтересу до проведення його зустрічей з помічником президента РФ Владиславом Сурковим.

«Ми завжди за те, щоби зустрітися і поговорити. Росія не проявляє ніякого інтересу або прогресу з цього питання. Фактично вони сказали, що не хочуть нічого робити під час президентських виборів», — сказав він.

Волкер також наголосив, що США продовжують підтримувати Мінські домовленості, проте, на його думку, вони не працюють належним чином.

«Вони ніколи добре не працювали, бо Росія відмовлялася їх імплементувати. Ніколи не було припинення вогню, відведення важкого озброєння або співпраці з цього питання», — наголосив спецпредстанвик Держдепу.

Раніше канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що війна на Донбасі далека від врегулювання.

Нагадаємо, Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва опублікував результати опитування, в якому йдеться, що майже 70% українців готові до компромісу з РФ і бойовиками «ДНР» та «ЛНР» заради миру на Донбасі.

В ОБСЄ розповіли про новий план врегулювання конфлікту на Донбасі

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПЛАН ЧИТАЙТЕ: Представник ОБСЄ в Мінську пропонує «вихід з глухого кута» на Донбасі. План передбачає вибори під наглядом ООН

Поділитись: