Світ

РФ закликала США «припинити заступатися за підопічних, які чинять свавілля в Азовському морі»

31 серпня, 2018 09:11
Світ/РФ закликала США «припинити заступатися за підопічних, які чинять свавілля в Азовському морі»
Зберегти
Вигляд
Посольство Росії в США закликало США «припинити заступатися за підопічних, які чинять свавілля в Азовському морі» і натомість почати діалог щодо ув’язнених у США росіян.

Посольство Росії в США закликало США «припинити заступатися за підопічних, які чинять свавілля в Азовському морі» і натомість почати діалог щодо ув’язнених у США росіян.

Про це йдеться в заяві дипломатичного відомства.

У посольстві наполягають на тому, що перевірки суден «є легітимними».

«Держдеп в особі офіційної представниці Гізер Нойєрт перейнявся легітимними зупинками для перевірок суден в Азовському морі. Зупинками. Не арештами, не затриманнями», — йдеться в повідомленні посольства.

Російські дипломати згадали про затримання українськими прикордонниками судна «Норд» в Азовському морі, яке йшло під російським прапором, та затримання у порту Херсона танкера «Механік Погодін». 

У посольстві заявляють, що Вашингтон «навмисне генерує нові порожні звинувачення» на адресу Росії«, щоб «відвернути увагу суспільства від порушень прав людини як з боку своїх сателітів, так і у себе вдома».

Напередодні Державний департамент США закликав Росію припинити порушувати умови міжнародних морських перевезень в Азовському морі та Керченській протоці. Так США звинуватили Москву у спробі дестабілізувати ситуацію в Україні.

Наприкінці липня Росія збільшила свою активність у Азовському морі та почала затримувати іноземні судна при проході Керченської протоки.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Загострення в Азовському морі

16 липня повідомлялося, що кількість затриманих Росією суден в Азовському морі сягнула 148.

У Мініфраструктурі заявили, що РФ безпідставно збільшила кількість оглядів суден, які прямують в Україну.

Порошенко доручив провести засідання РНБО через дії Росії в Азовському морі.

Більше про:
# Азовське море
Пов`язані новини