Працівники Управління стратегічних розслідувань Рівненщини 28 грудня викрили підпільні склади, вилучивши понад 24 тисячі пляшок фальсифікованого алкоголю.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства внутрішніх справ.

«Правоохоронці виявили два підпільних складських приміщення, розташованих на вулиці Млинівська обласного центру. У складах з метою подальшого збуту зберігалася горілчана продукція, здебільшого українських товаровиробників, із підробленими акцизними марками», — йдеться у повідомленні.

Правоохоронці уточнили, що ще мають визначити вартість вилученого та вирішити питання про призначення експертиз.

Також, як повідомляється, правоохоронці з’ясують походження фальсифікованого алкоголю та проведуть заходи зі встановлення усієї мережі збуту фальсифікованої підакцизної продукції та причетних до злочину осіб.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 199 КК України (виготовлення, зберігання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів…). Причетним загрожує позбавлення волі від 3 до 12 років.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав закон щодо покращення адміністрування акцизного податку на паливо й спирт.

Акциз це один із різновидів державних податків, не пов’язаних з одержанням прибутку підприємцем. Це найпоширеніші державні непрямі податки на певні продукти масового попиту: предмети розкоші, тютюн, алкогольні напої, коштовні метали тощо. Акциз включається у ціну товару, яку сплачує споживач, податок стягується у державний чи місцевий бюджети.

Поділитись: