Життя / Соціальний захист

Роботодавці заборгували працівниками близько 500 млн грн зарплат

«Інтерфакс-Україна»
Життя/Соціальний захист/Роботодавці заборгували працівниками близько 500 млн грн зарплат
Зберегти
Вигляд
Розмір заборгованості з виплати зарплат в Україні наразі складає близько 500 мільйонів гривень. При цьому, дана сума постійно змінюється через стягнення Міністерством юстиції активів з боржників.

«Наразі у нас виконавчих проваджень по стягненню заборгованості по заробітній платі всього на суму 500 мільйонів гривень», — повідомив директор департаменту Державної виконавчої служби Мін’юсті Олексій Воробйов.

За його словами, держава стягнула з боржників близько 388 мільйонів гривень.

Крім цього, Воробйов повідомив, що заборгованість із виплати зарплат шахтарям наразі складає 9,5 мільйонів гривень.

«Можна сказати, що в частині заборгованості по зарплаті загалом, заборгованість перед шахтарями складає незначну частину», — додав урядовець.

Напередодні уряд спрямував на погашення боргів з виплати зарплат шахтарям 500 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що наприкінці квітня 2018 року в Міністерстві юстиції заявили, що продадуть майно та споруди Миколаївського суднобудівного заводу через заборгованість із виплати зарплати працівникам. В Укроборонпромі повідомили, що такий продаж незаконний, адже завод включено до переліку об’єктів, що мають стратегічне значення.

18 червня стало відомо, що на Миколаївському суднобудівному заводі почали погашати заборгованість по зарплатам.

Нагадаємо, що на початку квітня 2018 року Міністерство юстиції розпочало кампанію з ліквідації заборгованості з виплати зарплат. Зокрема, там опублікували список найбільших боржників з оплати праці.

Нагадаємо, що в Мін’юсті повідомили, що застосовуватимуть санкції проти підприємств, що мають заборгованість перед своїми працівниками.

Також першим підприємством, майно якого примусово продали у Мін’юсті для погашення боргів перед працівниками, став черкаський «Азот».

Більше про:
# борги
# зарплати
Пов`язані новини