Захист родичів загиблих у катастрофі Іл-76 звернувся з позовною заявою до суду через телевізійний фільм «Борт 76777: хто відповість за теракт?».

Захист родичів загиблих у катастрофі Іл-76 звернувся з позовною заявою до суду через телевізійний фільм «Борт 76777: хто відповість за теракт?».

Про це у повідомив захисник родичів загиблих — адвокат Віталій Погосян, передає «Радіо Свобода».

На думку родичів загиблих в Іл-76, у фільмі, продемонстрованому на телеканалі «Україна», інформація про катастрофу подана необ’єктивно, «генерал – майор Віктор Назаров виправдовується, а винним роблять екіпаж літака».

Вихід в ефір такого фільму напередодні судового розгляду апеляції генерал-майора Назарова вони називають «тиском на суд».

За словами адвоката Погосяна, позовну заяву на спростування недостовірної інформації та захист честі та гідності 26 вересня подано до Святошинського райсуду Києва.

Відповідачем визначено телеканал «Україна», адже, як зазначив адвокат, у титрах фільму не було вказано його виробників.

ДИВІТЬСЯ: Катастрофа Іл-76 під Луганськом: історія, розслідування, вирок.

14 червня 2014 року на території Луганської області з переносного зенітно-ракетного комплексу був збитий літак Іл-76МД. Він загорівся і впав.

На борту перебували 40 військовослужбовців 25-ї окремої парашутно-десантної бригади і 9 членів екіпажу. Усі вони загинули.

27 березня 2017 року Петропавлівський райсуд Дніпропетровської області визнав винним у службовій недбалості у справі про ІЛ-76 і засудив до 7 років позбавлення волі генерал-майора Віктор Назарова.

ЧИТАЙТЕ: Справа ІЛ-76: генералів під час війни (не) судять

Детальніше про хід розслідування у справі про катастрофу Іл-76 читайте у публікації Громадського.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: