Дискусії між кандидатами у президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком щодо дебатів можуть бути сприйняті як передвиборна агітація, що заборонена до призначення дати другого туру виборів.

Про це повідомили у Центральній виборчій комісії.

Агітація перед повторним голосуванням розпочинається з дня, наступного після призначення повторного голосування, і закінчується о 24 годині останньої п`ятниці перед днем повторного голосування. Повторне голосування ЦВК станом на 4 квітня не оголосила.

«Тому до встановлення ЦВК результатів голосування у день виборів президента проведення передвиборної агітації у будь-яких її формах є грубим порушенням вимог закону. Дискусії між субʼєктами виборчого процесу щодо місця та умов проведення теледебатів можуть бути сприйняті як передвиборна агітація», – заявили у Центрвиборчкомі.

У ЦВК закликали всіх суб’єктів виборчого процесу, телерадіокомпанії, громадські організації та експертів на даному етапі не маніпулювати суспільною думкою щодо проведення теледебатів.

Вночі 4 квітня Петро Порошенко погодився на озвучені Володимиром Зеленським умови проведення дебатів, зазначивши, що готовий дебатувати на 70-тисячному стадіоні «Олімпійський». Обидва кандидати зробили свої заяви у вигляді відеозвернень.

У громадській мережі ОПОРА повідомили, що оренду стадіону «Олімпійський» доведеться оплатити з бюджетних коштів, якщо організацією змістовної частини дебатів займатиметься Суспільний мовник.

Суспільний мовник почав домовлятися за проведення дебатів між кандидатами на стадіоні.

Нагадаємо, після підрахунку 100% електронних протоколів до другого туру виборів президента виходять Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

4 квітня Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати «незалежним арбітром» на дебатах між ним та Порошенком. Також він відмовився здавати аналізи у медпункті стадіону НСК «Олімпійський».У Тимошенко думають.

Поділитись: