Оренду стадіону «Олімпійський» доведеться оплатити з бюджетних коштів, якщо організацією змістовної частини дебатів займатиметься Суспільний мовник. Про такий варіант розвитку подій повідомила голова правління громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

Айвазовська зазначила, якщо кандидати хочуть «об'єднувати країну», то їм доведеться або йти як на офіційні дебати на Суспільному, так і на стадіон. Якщо вони оберуть такий варіант, то оренду стадіону мають оплатити зі свого виборчого фонду повірну.

Другий варіант — це віддати змістовну частину організації дебатів Суспільному та оплатити оренду стадіону з бюджетних грошей.

Громадське звернулося до керівництва спорткомплексу, аби дізнатися, скільки платникам податків коштуватиме ймовірна оренда стадіону.

Представниця ОПОРИ також зазначила, що для Зеленського зручнішим є формат феєричного шоу, а для Порошенка — «традиційний майданчик».

Нагадаємо, кандидат у президенти Петро Порошенко погодився на озвучені Володимиром Зеленським умови проведення дебатів, зазначивши, що готовий дебатувати на 70-тисячному стадіоні «Олімпійський».

Нагадаємо, після підрахунку понад 99% протоколів до другого туру виборів президента виходять Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: