Офіційна влада Росії запровадить відповідні заходи на рішення Ради нацбезпеки та оборони України та не виключає депортації 4 мільйонів українців, що перебувають в РФ.

Офіційна влада Росії запровадить відповідні заходи на рішення Ради нацбезпеки та оборони України та не виключає депортації 4 мільйонів українців, що перебувають в РФ.

Про це заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич, передає федеральне агентство «РИА-Новости».

«Введення системи попередньої електронної реєстрації для громадян Росії, які в'їжджають до України, або так званого біометричного контролю — це, по суті справи, встановлення візового режиму між нашими країнами, і його «упаковка» принципового значення не має», — сказав він.

Клінцевич підкреслив, що рішення РНБО торкнеться 4 мільйонів українців, які працюють в Росії.

«Когось із них доведеться ввічливо попросити покинути РФ, популярно пояснивши, що своїм передчасним поверненням на батьківщину вони зобов'язані виключно нинішньому київському режиму», — заявив він.

Нагадаємо, 10 липня за результатами засідання РНБО президент Петро Порошенко повідомив, що Україна запровадить біометричний контроль для всіх громадян, які перетинають український кордон. 

Водночас, секретар РНБО Олександр Турчинов зауважив, що рішення в першу чергу торкнеться росіян, які перетинають кордон

Раніше Турчинов закликав встановити пропуск для росіян тільки за біометричними паспортами. Також він заявив, що візовий режим з Росією потрібно запровадити якомога швидше.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що МЗС готове реалізувати візовий режим з РФ у разі такого рішення. Міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що юридичні механізми для візового режиму з Росією готові.

У свою чергу, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що у разі такого кроку, Москва відповість «дзеркально»

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: