УКРАЇНА

Росія намагалася затримати та екстрадувати Яценюка — МВС

28 квітня, 2017 13:42
УКРАЇНА/Росія намагалася затримати та екстрадувати Яценюка — МВС
Зберегти
Вигляд
Російські правоохоронні органи звернулися до Інтерполу із запитом про оголошення екс-прем'єра України Арсенія Яценюка у міжнародний розшук.

Російські правоохоронні органи звернулися до Інтерполу із запитом про оголошення екс-прем'єра України Арсенія Яценюка у міжнародний розшук.

Про це повідомляє МВС України.

«Міністерство внутрішніх справ України отримало копію звернення правоохоронних органів РФ до Генерального секретаріату Інтерполу в Ліоні із запитом про оголошення Яценюка А.П. у міжнародний розшук з метою арешту та його подальшої екстрадиції до РФ. Водночас цей запит не є офіційним оголошенням Інтерполу Арсенія Яценюка у міжнародний розшук і підлягає вивченню на предмет відповідності Статуту та Правилам організації», — йдеться у повідомленні.

Росія обвинувачує Яценюка в «участі в озброєній банді» та «навмисному вбивстві двох або більше людей, скоєному за попередньою змовою групою осіб».

Раніше повідомлялось, що російський суд наказав заарештувати Яценюка за «вбивство у Чечні».

Раніше голова слідчого комітету РФ Алєксандр Бастрикін заявив, що Яценюк брав участь у двох збройних конфліктах у столиці Чечні Грозному – 31 грудня 1994 року та у лютому 1995 року.

Російский слідчий закинув прем’єру України участь у катуванні та розстрілі солдат армії РФ.

Пілся чого речниця Яценюка відреагувала на заяву Москви про «чеченське минуле» прем’єра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кавказькі полонені: два роки до вироку Карпюку і Клиху.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини