УКРАЇНА

Росіянин попросив притулку в Україні через переслідування в РФ — прикордонники

22 вересня, 2018 15:17
УКРАЇНА/Росіянин попросив притулку в Україні через переслідування в РФ — прикордонники
Зберегти
Вигляд
Громадянин Росії попросив притулку в Україні, пояснюючи це переслідуванням з боку російських спецслужб за його політичні та релігійні погляди.

Громадянин Росії попросив притулку в Україні, пояснюючи це переслідуванням з боку російських спецслужб за його політичні та релігійні погляди.

Про це повідомляє Держприкордонна служба України.

У ДПСУ пояснили, що громадянин РФ намагався незаконно потрапити в Україну, перетнувши кордон поза пунктом пропуску. Його затримали прикордонники відділу ДПСУ «Краснопілля» за допомогою приладу нічного бачення.

«Затриманий 25-річний чоловік, житель Москви, звернувся до правоохоронців із заявою про надання йому статусу біженця», — йдеться у повідомленні.

Чоловік пояснив, що у себе на батьківщині він «піддався переслідуванням представниками російських спецслужб за свої політичні та релігійні погляди».

Крім того, днями йому було пред’явлено обвинувачення за вчинення правопорушення, передбаченого статтею карного кодексу РФ за збудження ненависті та ворожнечі.

«Через те, що він був об’явлений у федеральний розшук, та через існуючий ризик бути затриманим російськими прикордонниками в пункті пропуску, чоловік вирішив потрапити в Україну незаконним шляхом, перетнувши державний кордон на його «зеленій» ділянці», повідомили прикордонники.

Тривають процесуальні дії, чоловіка буде передано компетентним органам.

10 вересня прикордонники повідомляли, що росіянин намагався незаконно перетнути український кордон в Харківській області. Після його затримання він попросив притулку в Україні через переслідування в РФ.

Пов`язані новини