УКРАЇНА

Російська омбудсмен Москалькова відвідала українського політв’язня Карпюка

26 липня, 2018 01:03
УКРАЇНА/Російська омбудсмен Москалькова відвідала українського політв’язня Карпюка
Зберегти
Вигляд
Уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова побувала в тюрмі «Владимирський централ», де зокрема відвідала українського політв’язня Миколу Карпюка.

Уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова побувала в тюрмі «Владимирський централ», де зокрема відвідала українського політв’язня Миколу Карпюка.

Про це Москалькова повідомила в Instagram.

«У Владимирському централі відвідала громадян, які відбувають покарання та зверталися до мене, а також громадянина України Карпюка», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 16 червня уповноважену Верховної Ради України з прав людини Людмилу Денісову не пустили до політв'язня Карпюка

26 травня 2016 року суд Чечні засудив Миколу Карпюка до 22,5 років ув'язнення, Клиха до 20 років. Їх звинуватили у вбивстві російських військових у Грозному в 1994-95 роках. Водночас, стороною обвинувачення не було надано жодних доказів того, що Клих і Карпюк перебували у Чечні у цей період.

Повну історію Карпюка та Клиха читайте у великій публікації Громадського «Кавказькі полонені: два роки до вироку Карпюку і Клиху».

У Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії. 58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Дивіться також: останнє слово Карпюка та Клиха в російському суді у Чечні.

 

Більше про:
# Микола Карпюк
Пов`язані новини