Розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета ускладнює його російське громадянство.

Розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета ускладнює його російське громадянство та активні контакти і перебування на території РФ.

Про це заявив директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко, відповідаючи на питання журналістів під час круглого столу до всесвітнього дня свободи слова.

«Неможливо провести слідчі дії на території держави-агресора, встановити тих, хто може бути причетний до злочину або допитати їх — це суттєво ускладнює розслідування», — зазначив Шевченко.

За його словами, ускладнює розслідування також і те, що Шеремет перед убивством мав активні контакти і перебував на території РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Доповідь про вбивство Шеремета: відсутність результатів і вимога міжнародного розслідування

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху авто, за кермом якого він перебував.

З моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

Проте 8 лютого 2017 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів прес-конференцію щодо перебігу розслідування вбивства Шеремета. Таким чином, на сьогоднішній день слідство розглядає 5 версій скоєння вбивства журналіста

10 травня журналісти Громадського презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

В СБУ заявили, що за майже 2 роки слідство не зібрало доказової бази у справі про вбивство Шеремета

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співзасновник OCCRP про вбивство Шеремета: Влада свідомо не докопується до правди

Поділитись: