Під час дебатів сторін у Московському міському суді сторона звинувачення попросила 14 років в’язниці для незаконно затриманого у Москві українського журналіста Романа Сущенка, якого звинувачують у шпигунстві.

Для незаконно утримуваного в Москві українського журналіста Романа Сущенка сторона обвинувачення вимагає 14 років в’язниці. В РФ його звинувачують у шпигунстві. 

Про це повідомив громадський захисник українця Марк Фейгін. 

Сьогодні, 28 травня, почались дебати сторін у справі Сущенка.  Вирок українському журналісту мають оголосити 4 червня.

Міністерство закордонних справ України вимагає від Росії звільнити Романа Сущенка

«Вчергове наголошуємо на політичній вмотивованості справи, вимагаємо звільнити журналіста Сущенка — заручника агресії РФ», — зазначили у МЗС. 

24 квітня Фейгін, який захищав українського журналіста Романа Сущенка у суді Москви, повідомив, що його позбавили статусу адвоката. Він розповів, що Справу журналіста Сущенка вестиме інший адвокат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Марк Фейгін і його підзахисні: найгучніші справи російського екс-адвоката

Пізніше Фейгін заявив, що оскаржить рішення про позбавлення його статусу адвоката.

27 квітня Фейгіна допустили до процесу над політв'язнем Сущенком як громадського захисника.

Кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий у вересні 2016-го року в Москві, коли приїхав до Росії відвідати родичів.

У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

Адвокат Сущенка Марк Фейгін заявив, що Кремль планує засудити Сущенка до 20 років в'язниці. Повідомлялося, що утримуваного в Росії журналіста Сущенка звільнятимуть індивідуально

Президент Петро Порошенко у лютому заявив, що Україна готова обміняти спійманих на Донбасі російських солдатів на утримуваних в Росії українських заручників, зокрема на журналіста Романа Сущенка.

Поділитись: